Природа – одвічне джерело нашого добробуту і нашого натхнення. Милуватися її красою можна безкінечно. Багатьох людей така краса окрилює і надихає на творчість. Таких, як от фото художниця Тетяна Гришакова. Вона має особливий дар – здатність у швидко мінливому світі природи побачити і встигнути відобразити на фото не тільки чарівне цвітіння квітів, а й маленьких мешканців нашої планети, приваблених цією красою, комах.
В бібліотеці є чимало цікавих, гарно оформлених книжок і про квіти, і про комах. Серед них як науково-популярні, так і художні. Так що чергову виставку майстрині художньої фотографії не зіпсувало, а чудово доповнило обрамлення з книжок. Виставка незмінно привертала до себе увагу.
Така краса потребує більшої уваги і … однієї погожої днини бібліотекарки запросили на екологічну гру-вікторину дітей різного віку, використавши для її проведення цікаву інформацію з книжок, представлених на виставці.
Дві команди «Ромашка» і «Комашка» сформовані так, щоб в кожній були старші діти і малюки. Два конверти з завданнями однакової складності про царство квітів і царство комах. Маленькі за віком в деяких питаннях орієнтувалися швидше. Так, наприклад, вони швидко знаходили і використовували інформацію з книг.
Конкурс «Це Комаха чи Що?» приголомшив неочікуваними відповідями. Так легко сплутати, спираючись тільки на фрагмент фотографії, орхідею і бджолу!
Найулюбленіший дітьми етап нашої гри – пошук по всій бібліотеці кольорових картинок із зображенням квітів та комах. Зазвичай такого роду картинки ми ще довго знаходимо після гри. Цього разу знайдені всі до одної!
Були успіхи і невдачі, була боротьба і відчуття втіхи від перемоги, були призи, була дружба і велике задоволення від отримання нових знань!