Про бібліотеку


У мікрорайоні з малоповерховою забудовою, за адресою вулиця Донецька 57А, розташована бібліотека для дітей імені Івана Багряного — осередок культури, просвіти та розваг. 
Це чудове місце для дітей дошкільного віку, їхніх батьків, учнів від 6 до 17 років, а також фахівців, які працюють із дітьми.
 Ми раді всім, хто любить книгу та читання.
Бібліотека має світле просторе приміщення з місцями для усамітненого читання та зал зі сценою для проведення різноманітних заходів. Є кімната для ігор і приміщення, де можна займатися творчістю і майструванням.
Та все ж головне багатство книгозбірні — література. У бібліотеці є книги на будь-який смак: різноманітних жанрів, тематики та мов, цікаві видання в різноформатних варіаціях.
Компетентний та привітний персонал залюбки допомагає з вибором книги, організовує та проводить цікаві заходи для дітей, зокрема, в рамках власного проєкту культурно-дозвіллєвого розвитку читачів під назвою «В суботу зранку після сніданку». Також відновлено екологічний проєкт «Земля — планета нашої любові й нашої тривоги».
 Неабиякий успіх має гурток малювання «Акварельки», де діти не лише вивчають азбуку малювання, але й розвивають уяву та фантазію.
В умовах воєнного стану в бібліотеці розгорнуто Пункт Незламності, що забезпечує теплом, світлом та зв’язком.

 Гурток малювання «Акварельки»  щосуботи о 12:30

Контакти:
 03151 м. Київ, вул. Донецька, 57а
Телефон: (044) 243-37-97
E-mail:  childbagrlib@ukr.net    bahryanoholib@kyivcity.gov.ua

Зав. бібліотекою : Колбасіна Вікторія Іванівна

Режим роботи бібліотеки 
Понеділок – четвер  9.00-18.00    субота  10.00-18.00
П'ятниця, неділя - вихідні дні
Бібліотека в соцмережах

Немає коментарів:

Дописати коментар