понеділок, 26 березня 2018 р.

Є собаки усілякі !

Рік Собаки, за Східним календарем, дає привід більш уважно придивитись до чотирилапих улюбленців, які першими  з домашніх тварин прийшли до людини. Своїм поглядом на наших найвірніших і найвідданіших друзів, через об’єктив фотокамери, поділилася фотомайстер Тетяна Гришакова.


Собаки, на світлинах майстрині,  –  не виставкові рекордсмени, а  звичайнісінькі песики, яких можна зустріти на кожному кроці. Серед них є і породисті, що вийшли прогулятися разом з хазяїном, і прості вуличні собаки, що при всій гіркій безпритульності пишаються статусом дворового, чи ж ба «дворянського» пса.

 Першими нашу  виставку докладно роздивилися учасники квесту про собак «Під сузір’ям Пса». Вони  наполегливо рахували і перераховували кількість собак на світлинах. Каверза була в тому, що один і той самий  пес був зображений на кількох фотографіях.


Фото з собаками не лишають байдужими нікого. Ось уже цілий клас прийшов подивитися на виставку і послухати різні цікаві подробиці з життя собаки – друга людини.Немає коментарів:

Дописати коментар