вівторок, 10 березня 2020 р.

В книжках Валентини Захабури, написаних для дітей, нічого не вигадано.

  Історії, що трапилися з героями її творів Ойкою і Грицем від початку і до кінця правдиві і взяті з самого життя. Звідки про них дізналася пані Валентина?  Деякі події – згадка про своє шкільне дитинство, а щось, що не забувається, – дитинство її сина. Та найбільше цікавих бувальщин авторці подарували діти, читачі бібліотеки, де письменниця працює бібліотекаркою. Такі самі, як на зустрічі, що відбулася в школі №64.
Маємо надію, що в досяжному майбутньому сюжетних ідей для літературної  творчості письменниці не бракуватиме. А наразі  учні 4-го класу із захопленням слухають уривки з надзвичайно цікавої книжки «Ой, Лише або З чим їдять вундеркіндів». Насміялися вдосталь.

Сміх сміхом, а запитання до письменниці були досить серйозні: про гонорари, оптовий та роздрібний продаж книжок … Авторка без приховувань задовольнили всі  дитячі цікавості.
Автографи, автографи…та радість від безроздільного володіння книжкою, яка , можливо, стане улюбленою!

Ми дуже вдячні Валентині Захабурі за творчу зустріч і бажаємо їй творчого натхнення на написання майбутніх книжок! Чекаємо на нові зустрічі!Немає коментарів:

Дописати коментар